menuordersearch
pouyeshmadar.ir

گارانتی و مرجوعی کالا ها

جستجو
گارانتی و مرجوعی کالا ها

 

 

تعویض یا مرجوع نمودن ( پس دادن ) برد ها یا قطعات بعداز خرید به دلیل الکترونیکی بودن میسر نبوده و فقط درصورتی‌که کالا دارای گارانتی باشد قابل تعویض یا تعمیر بوده و و باید به نمایندگی یا شرکت خدمات پس از فروش ان محصول ارسال شود.

 

 

مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در برگ خرید با اقلام دریافتی 48 ساعت است. در صورت وجود هرگونه مغایرت و اشتباه در ارسال، می‌توان در مهلت تعیین‌شده با دفتر تماس حاصل نمود تا در اسرع وقت رسیدگی‌های لازم به عمل آید. بدیهی است بعد از زمان تعیین‌شده، این فروشگاه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت. توجه داشته باشید قطعاتی از قبیل میکروکنترلرها و قطعات نیمه‌هادی و برد ها  ...، قابل تعویض نمی‌باشند.

 

هزینه ارسال کالا برای گارنتی بر عهده خریدار بوده و بسته‌ها می‌بایست از طریق پست ارسال شود. در صورت تائید مشکل، کالا تعویض یا تعمیر شده و برای خریدار ارسال می‌گردد. در مواردی که کالا دارای مشکل نبوده و کاربر قادر به استفاده درست از دستگاه نیست، هزینه ارسال مجدد از کاربر دریافت و سپس کالا برگشت داده می‌شود.

 

شایان‌ذکر است فروشگاه مسئولیتی در قبال راه‌اندازی و یا آموزش استفاده از ماژول‌ها، تجهیزات و یا برد های وارداتی و مواردی ازاین‌دست نداشته و ازآن‌رو که در صفحه مربوط به کالا تمامی اطلاعات و محتویات محصول به مشتری ارائه‌شده است، مسئولیت بعدی در قبال ارائه اطلاعات بیشتر و یا نحوه راه‌اندازی بر عهده فروشگاه نیست.

دفتر مرکزی
گیلان - سنگر - خیابان شهید انصاری - جنب کوچه فکر جوان -ساختمان آفتاب هشتم -پویش مدار

تلفن های تماس
شنبه تا پنج شنبه 9 صبح الی 8 شب
013-34526345​
09116527362
facebookinstagramwhatsuptelegramaparat